Apmokėjimas ir pristatymas

APMOKĖJIMAS UŽ PREKES

www.ImlitexSiluma.lt internetinėje parduotuvėje galite atsiskaityti tik išankstiniu bankiniu pavedimu. Atlikus užsakymą pirkėjui bus išsiųstas elektroninis laiškas su pilna užsakymo informaciją, užsakymo numeriu ir Pardavėjo rekvizitais bei banko sąskaitos numeriu, kur atlikti mokėjimą. Labai svarbu atliekant bankinį pavedimą mokėjimo paskirtyje nurodyti užsakymo numerį, kuris nurodomas minėtame laiške prie užsakymo informacijos.

 

Banko duomenys apmokėjimui:

UAB IMLITEX INDUSTRY
Įmonės kodas: 125774079
Sąskaitos Nr. LT217300010131198095
Bankas: Swedbank AB
Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakymo numerį.

Jei turite klausimų dėl užsakymo ar apmokėjimo – SUSISIEKITE!

 

PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekių pristatymas vykdomas krovininiu transportu su galiniu krovinių liftu. Į automobilį telpa 8 arba 10 palečių (tiksli informacija pateikiam prie produktų). Jei norite užsakyti didesnį kiekį, kreipkitės į mūsų vadybininkus. Šildymo įranga (degikliai, krosnelės, kaminai, katilai, talpos granulėms) pristatomos nemokamai. Granulių ir briketų pristatymo kaina priklauso nuo Lietuvos rajono, kur bus vežamos prekės, ir paskaičiuojama užsakymo metu suvedus pašto kodą (žr. lentelę žemiau).

Pirkėjas privalo užtikrinti, kad būtų galimybė patogiai privažiuoti dideliu krovininiu automobiliu į iškrovimo vietą. Tuomet paletes galime iškrauti Jūsų kieme, teritorijoje, ant rampos – kur tik bus galimybė privažiuoti ir nuleisti galinį krovinių liftą. Jei krovininio automobilio galinį liftą yra galimybė nuleisti ant garažo slenksčio, paletes galima įvežti tiesiai į garažą. Pirkėjui neužtikrinus galimybės patogiai privažiuoti į iškrovimo vietą, prekės iškraunamos artimiausioje vietoje, kur pavyko privažiuoti ir prekių transportavimu iki reikiamos sandėliavimo vietos turės pasirūpinti pats pirkėjas.

Galima užsakyti granulių bei briketų sunešimo į sandėliavimo vietą paslaugą - 25EUR už vieną paletę. Šią paslaugą galite pasirinkti atskirame prieš pasirenkant ir įsidedant į krepšelį produktus. Pasirinkus tam tikrą produkto palečių kiekį, kiekvienai paletei bus pridedama po 25EUR už produktų sunešimo paslaugą.

Galima pasirinkti pristatymo variantą krovininiu automobiliu su kranu („fiskaras“). Pasirinkus šią paslaugą, sistema prie jau apskaičiuotos pristatymo kainos pridės papildomus 20EUR.

Galima užsakyti granulių/briketų sunešimo į sandėliavimo vietą paslaugą. Šią paslaugą galite pasirinkti atskirame laukelyje prieš pasirenkant ir įsidedant į krepšelį produktą. Pasirinkus tam tikrą produkto palečių kiekį, kiekvienai paletei bus pridedama po 25EUR už produktų sunešimo paslaugą.

Prekes pristatome tik Lietuvos teritorijoje. Prekių nevežame į Neringos savivaldybę. Pristatymo terminas Lietuvoje 1-3 darbo dienos po apmokėjimo patvirtinimo ir pranešimo klientui, kad užsakymas pradedamas vykdyti. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. Apie pristatymo datą ir laiką pirkėjas informuojamas iš anksto telefonu arba elektroniniu paštu. Yra galimybė pasiderinti patogesnę pristatymo dieną ir laiką. Pristatymo dieną vairuotojas praneša pirkėjui apie planuojamą pristatymo laiką. Pirkėjas užtikrina, kad numatytu laiku pristatymo adresu bus asmuo galintis priimti prekes.

Atsiėmimas iš sandėlių. Prekes galite atsiimti ir savo transportu IMLITEX logistikos sandėliuose. Tuomet pirkimo metu reikia pažymėti varnele vieną iš pateikiamų logistikos sandėlių:  

  • Kaune: Europos pr. 124, Tel.: +37065576116
  • Vilniuje: Kirtimų g. 59, Tel.: +37065576116
  • Kėdainiuose: Šiaurinė g. 13, Tel.: +37065576116
  • Panevėžyje: Tinklų g. 2, Tel.: +37065576116

Prekių atsiėmimo laikas (I-IV 8:00 - 16:30); (V 8:00 - 16:00).

Pirkėjas elektroniniu paštu bus informuotas, kuomet produktai bus paruošti ir galima bus atvykti jų pasikrauti.

Priimdami ir atsiimdami užsakytas prekes, patikrinkite prekės(-ių) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo/priėmimo dokumentą. Tokiu atveju, jei prekių perdavimo/priėmimo metu pastebėjote siuntos ar prekės(-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės(-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo/priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ar prekės(-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų.

 

Granulių ir medienos briketų pristatymo Lietuvoje įkainiai:

Regionas

Kaina, EUR

Kauno m. ir raj.

nuo 30

Kėdainių raj.

nuo 30

Panevėžio m. ir raj.

nuo 30

Elektrėnų raj.

nuo 40

Kaišiadorių raj.

nuo 40

Prienų raj.

nuo 40

Trakų raj.

nuo 40

Vilniaus m. ir raj.

nuo 40

Ukmergės raj.

nuo 45

Alytaus m. ir raj.

nuo 50

Birštono sav.

nuo 50

Jonavos raj.

nuo 50

Marijampolės sav.

nuo 50

Šalčininkų raj.

nuo 50

Kalvarijos sav.

nuo 60

Šakių raj.

nuo 60

Švenčionių raj.

nuo 60

Vilkaviškio raj.

nuo 60

Jurbarko raj.

nuo 70

Molėtų raj.

nuo 75

Akmenės raj.

nuo 80

Anykščių raj.

nuo 80

Biržų raj.

nuo 80

Druskininkų sav.

nuo 80

Ignalinos raj.

nuo 80

Joniškio raj.

nuo 80

Kazlų Rūdos sav.

nuo 80

Kelmės raj.

nuo 80

Kupiškio raj.

nuo 80

Lazdijų raj.

nuo 80

Pagėgių sav.

nuo 80

Pakruojo raj.

nuo 80

Pasvalio raj.

nuo 80

Radviliškio raj.

nuo 80

Raseinių raj.

nuo 80

Rokiškio raj.

nuo 80

Šiaulių m. ir raj.

nuo 80

Širvintų raj.

nuo 80

Visagino sav.

nuo 80

Zarasų raj.

nuo 80

Klaipėdos m. ir raj.

nuo 100

Kretingos raj.

nuo 100

Palangos m. sav.

nuo 100

Plungės raj.

nuo 100

Rietavo sav.

nuo 100

Skuodo raj.

nuo 100

Šilalės raj.

nuo 100

Šilutės raj.

nuo 100

Tauragės raj.

nuo 100

Telšių raj.

nuo 100

Utenos raj.

nuo 100

Varėnos raj.

nuo 100

Mažeikių raj.

nuo 120

Neringos savivaldybė

nepristatome

 

 

 Išsami informacija „Pirkimo taisyklėse“